Розклад занять гуртків

Розклад занять в гуртках Дитячо-юнацького центру

на ІІ півріччя 2017-2018 н.р.

 

 

Розклад роботи гуртків на IІ  півріччя 2017/ 2018 навчального року на базі закладу

п/п

Назва гуртка

Пн

Вт

Ср

Чт

Пт

Сб

Нд

П. І. Б.

 керівника гуртка

1

Спортивний

туризм

1800 -2000

(каб. № 5, спортивна зала)

 

 

 

 

0900 -1300

(каб. № 5, спортивна зала)

1000 -1300

(каб. № 5, спортивна зала)

Панфілюк

Вікторія Геннадіївна

2

Туристське багатоборство

 

1600 -1800

(І р.н.)

(каб. № 5, спортивна зала)

 

1600 -1800

(І р.н.)

(каб. № 5 спортивна зала)

 

1000-1200

(І р.н.)

(каб. № 5, спортивна зала)

 

 

 

 

 

Кондратюк

Ігор Віталійович

 

1800 -2000

(ІІ р.н.)

(спортивна зала)

 

1800 -2000

(ІІ р.н.)

(спортивна зала)

 

1200 -1400

(ІІ р.н.)

(спортивна зала)

 

3

Пішохідний туризм

 

 

 

 

 

1000-1400

(спортивна зала)

1000-1400

(спортивна зала)

Бондарчук

Андрій Миколайович

4

Юні туристи

1500 -1700

(каб. № 5, спортивна зала)

 

1500 -1700

(каб. № 5, спортивна зала)

 

 

 

1000 -1200

(каб. № 5, спортивна зала)

Шатохіна

Аліна В’ячеславівна

5

 

Скелелазіння

 

 

 

 

 

 

 

Скелелазіння

 

 

 

 

 

 

 

1400 -1600

(І гр.)

(зала скелелазіння)

1400 -1600

(І гр.)

(зала скелелазіння)

Казбеков

Серік Нурахметгалієвич

 

 

 

 

 

 

 

 

1200 -1500

(ІІ гр.)

(зала скелелазіння)

1200 -1500

(ІІ гр.)

(зала скелелазіння)

 

Тяпкін

Ігор Олегович

 

 

1700 -1900

(ІІІ гр.)

(зала скелелазіння)

1700 -1900

(ІІІ гр.)

(зала скелелазіння)

 

1700 -1900

(ІІІ гр.)

(зала скелелазіння)

 

 

 

 

 

Щелокова

Марія Олексіївна

 

 

1900 -2100

(ІV гр.)

(зала скелелазіння)

1900 -2100

(ІV гр.)

(зала скелелазіння)

 

1900 -2100

(ІV гр.)

(зала скелелазіння)

 

 

6

Туристи-краєзнавці

 

 

 

 

 

 

1400 -1700

(каб. № 3, спортивна зала)

 

Дунайська

Людмила Миколаївна

7

Спортивне орієнтування

 

 

1700 -1830

(каб. № 5, спортивна зала, полігон)

 

 

0900 -1330

(каб. № 5, спортивна зала, полігон)

 

Русенчик

Владислав Сергійович

 

 

1600 -1900

(спортивна зала, полігон)

 

 

0900 -1200

(спортивна зала, полігон)

0900 -1200

(спортивна зала, полігон)

 

Горелова

Галина Євгеніївна

 

8

Літературне краєзнавство

 

 

 

 

 

0900 -1200

(каб. № 3)

0900 -1200

(каб. № 3)

Грітенко

 Людмила Василівна

 

9

Козацьке виховання

 

 

 

 

 

1000 -1200

(каб. № 1, спортивна зала)

1000 -1200

(каб. № 1, спортивна зала)

Назарко

Раїса Миколаївна

 

10

Юний лучник

1600 -1800

(каб № 7)

 

1600 -1800

(каб № 7)

 

1600 -1800

(каб № 7)

 

 

Борозенець

Андрій Іванович

11

Фото краєзнавці

 

 

 

 

 

1000 -1300

(каб. № 4)

1000 -1300

(каб. № 4)

Катасонова

Аліса Леонідівна

12

Народні ремесла

1400 -1600

(І гр.)

(каб. № 1а)

 

 

1400 -1600

(І гр.)

(каб. № 1а)

 

 

1400 -1600

(І гр.)

(каб. № 1а)

 

 

 

Кожура

 Ольга Валентинівна

 

 

1600 -1800

(ІІ гр.)

(каб. № 1)

1400 -1600

(ІІ гр.)

(каб. № 1а)

 

 

1400 -1600

(ІІ гр.)

(каб. № 1а)

 

 

 

 

 

 

1600 -1800

(ІІІ гр.)

(каб. № 1)

1600 -1800

(ІІІ гр.)

(каб. № 1)

1600 -1800

(ІІІ гр.)

(каб. № 1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0900 -1300

(І гр.)

(каб № 2а)

 

 

Лутак

Марія Володимирівна

 

 

 

 

 

1300 -1700

(ІІ гр.)

(каб. № 2а)

 

 

 

 

 

1600 -1700

(І гр.)

(каб. №2)

0900 -1200

(І гр.)

(каб. № 2)

 

 

Левченко

Маргарита Петрівна

 

 

 

 

1700 -1800

(ІІ гр.)

(каб. № 2)

1200 -1500

(ІІ гр.)

(каб. № 2)

 

13

Пішохідний туризм

 

 

 

 

 

 

1400 -1700

(спортивна зала)

 

Сидоренко

Олександр Юрійович

 

 

Розклад роботи гуртків на IІ  півріччя 2017/ 2018 навчального року

на базі закладів загальної середньої освіти та інших установ

п/п

Назва гуртка

Пн

Вт

Ср

Чт

Пт

Сб

Нд

П. І. Б.

 керівника гуртка

1

Юні туристи-краєзнавці

1400-1600

(I гр.)

(НВК № 33)

(каб. № 54)

 

 

 

 

 

0900-1300

(І гр.)

(НВК № 33)

(майданчик)

 

Катасонова

Алла Євгеніївна

 

1400-1600

(ІІ гр.)

(НВК № 33)

(каб. № 54)

 

 

 

1300-1700

(ІІ гр.)

(НВК № 33)

(майданчик)

 

 

 

1400-1600

(ІІІ гр.)

(НВК № 33)

(каб. № 54)

 

 

 

1400-1800

(ІІІ гр.)

(НВК № 33)

(майданчик)

2

Пішохідний туризм

 

 

1830-1930

(І гр.)

(СШ № 78)

(спортивна зала)

 

1630-1800

(СШ № 78)

(І гр.)

(спортивна зала)

0900-1200

(полігон)

(І гр.)

 

Карпова

Раїса Дмитрівна

 

 

1930-2130

(ІІ гр.)

(СШ № 78)

(спортивна зала)

 

1800-1930

(ІІ гр.)

(СШ № 78)

(спортивна зала)

1200-1500

(ІІ гр.)

(полігон)

 

3

Туристи-краєзнавці

1700-2000

(СШ № 40)

(спортивна зала)

 

1700-2000

(СШ № 40)

(спортивна зала) 

 

 

 

 

Дунайська

Людмила Миколаївна

4

Пішохідний туризм

1700-2000

(СШ № 40)

(спортивна зала)

 

1700-2000

(СШ № 40)

(спортивна зала) 

 

 

 

 

Сидоренко

Олександр Юрійович

5

«Орієнтир» (пішохідний туризм)

 

 

 

 

 

0900-1300

(СШ № 119)

(спортивна зала)

 0900-1400

(СШ № 119)

(спортивна зала)

Осипенко

Олексій Єфремович

6

Історичне краєзнавство

 

 

 

1500-1600

(СШ № 19)

(каб. № 23)

 

1500-1600

(СШ № 19)

(каб. № 23)

 

1000-1200

(СШ № 19)

(каб. № 23, парк)

1000-1200

(СШ № 19)

(каб. № 23, парк)

Абакунов

Георгій Володимирович

7

Юні краєзнавці

 

1500-1700

(СШ № 49)

(каб. № 11)

 

1500-1700

(СШ № 49)

(каб. № 11)

 

0900-1400

(СШ № 49)

(каб. № 11, парк)

 

Кузема

Олена Валеріївна

8

«Азимут» (пішохідний туризм)

 

1500-1800

(МГБ «Мій дім», вул. Теплична, 5)

 

 

1500-1800

(МГБ «Мій дім», вул. Теплична, 5)

 

 

 

Сайдаков

Павло Тимофійович.

 

 

1500-1800

(ЦСПРД, вул. Тверська, 41)

 

1500-1800

(ЦСПРД, вул. Тверська, 41)

 

 

9

Географи-краєзнавці

 

 

 

1500-1800

(СШ № 52)

(каб. № 39)

 

1500-1800

(СШ № 52)

(каб. № 39)

 

Двойкіна

 Лариса Василівна

10

Юні туристи

 

1500-1630

(І гр.)

(ДНЗ № 272) (каб. № 6а)

 

1500-1630

(І гр.)

(ДНЗ № 272) (каб. № 6а)

 

 

 

Шатохіна

 Аліна В’ячеславівна

 

1630-1800

(ІІ гр.)

(ДНЗ № 272) (каб. № 6б)

 

1630-1800

(ІІ гр.)

(ДНЗ № 272) (каб. № 6б)