Наші досягнення

    У 2016-2017 н.р. у конкурсах і змаганнях різних рівнів взяли участь 358 вихованців (63,9 % всіх гуртківців), в тому числі, у міських – 261 учасник, з них стали переможцями та призерами – 88, в обласних – 56, з них переможців та призерів – 34, у всеукраїнських та міжнародних – 41, з них призерів – 15. Якісний склад участі гуртківців у різноманітних змаганнях та конкурсах склав 38, 2 %, що вищий за минулий рік. 

   Найчастіше виступають та мають високі результати гуртківців керівників гуртків Горелової Г.Є., Левченко М.П., Лутак М.В., Русенчик В.Г., Кондратюка І.В.

   Є гуртки, вихованці в яких, жодного разу не брали участі у змаганнях і конкурсах вище районного рівня та заходах закладу, керівники цих гуртків Казбеков С.Н., Краснобрижий В.В., Катасонова А.Є., Паламаренко Р.А., Музальова Л.М. 

 

Результативність участі гуртківців у змаганнях

та конкурсах різних рівнів 2016-2017 н.р.

 

Всеукраїнський та міжнародний рівень

№ з/п

Назва заходу

Терміни проведення

Місце проведення

Керівник гуртка

Результативність

участь

призери

1.

Всеукраїнські змагання зі скелелазіння

28-28.11

2016 р.

м. Харків

Левченко І.С.

8

5

2.

Відкрита першість м. Кролевець зі спортивного орієнтування на лижах

20 – 30.01

2017 р.

м. Кролевець

Горелова Г.Є.

3

1

3.

Командний чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах

23-27.01

2017 р.

м. Кролевець

Горелова Г.Є.

5

2

4.

Чемпіонат України зі спортивного орієнтування(рогейн)

18-19.03

2017 р.

 

Горелова Г.Є.

3

1

5.

Чемпіонат України зі спортивного орієнтування

28.03-03.04

2017 р.

м. Трускавець

Горелова Г.Є.

5

3

6.

Чемпіонат України зі спортивного орієнтування

19-24.04

2017 р.

м. Черкаси

Горелова Г.Є.

Русенчик В.С.

4

2

7.

Міжнародні змагання зі спортивного орієнтування «Ліга компас-2017»

29.04 – 02.05 2017

м. Харків

Горелова Г.Є.

6

1

8.

Чемпіонат України, Кубок України зі спортивного орієнтування

05-10.05

2017

м. Коростишев

Горелова Г.Є.

Русенчик В.С.

6

2

 

 

 

 

 

40

17

Обласні конкурси, змагання

№ з/п

Назва заходу

Терміни проведення

Місце проведення

Керівник гуртка

Результативність

участь

призери

1.

Обласні змагання зі спортивного туризму «Кубок колобка»

30.09

2016

м. Дніпро, ДДЮЦМС

Русенчик В.Г.

8

6

2.

Обласний туристський зло «Пам’яті товаришів»

30.09-02.10

2016

с. Кіровське

Русенчик В.Г. Кондратюк І.В., Русенчик В.С.

16

4

3.

Чемпіонат Дніпропетровської області з пішохідного туризму

22-23.10

2016

ж/м Фрунзенський, М. Дніпро

Русенчик В.Г.

4

4

4.

Відкриті змагання з гірського туризму «Висота-2017» (старша група)

9-11.12

2016

м. Верхньо

дніпровськ

Русенчик В.Г.

4

-

5.

Відкриті змагання з гірського туризму «Висота-2017» (молодша група)

16-18.12

2016

м. Верхньо

дніпровськ

Русенчик В.Г.

Кондратюк І.В.

5

5

6.

Чемпіонат Дніпропетровської області зі спортивного орієнтування

30.05-01.06

2017

с. Решкут, Новомосковський р-н

Русенчик В.С. Русенчик В.Г.

Горелова Г.Є.

10

8

7.

Чемпіонат Дніпропетровської області з пішохідного туризму

02.06-04.06

2017

с. Решкут, Новомосковський р-н

Русенчик В.Г. Кондратюк І.В.

8

6

 

 

 

 

 

 

55

33

 

Міські конкурси, змагання

№ з/п

Назва заходу

Терміни проведення

Місце проведення

Керівник гуртка

Результативність

участь

призери

1.

Міські змагання зі спортивного орієнтування «Золота осінь-2016»

16.09

2016

ж/м Фрунзенський

Русенчик В.С.

5

-

2.

Міська екоестафета

24.09

2016

с. Кіровське

Русенчик В.Г.

Тарнавська І.Ю.,

Назарко Р.М.

29

12

3.

Змагання зі спортивного орієнтування «Кубок пам’яті друзів»

02.10

2016

м. Дніпро

Тарнавська І.Ю.

14

4

4.

Міські змагання з пішохідного туризму «Закриття сезону-2016»

05-06.11

2016

ж/м Фрунзенський

Русенчик В.Г. Кондратюк І.В.

12

5

5.

Міський конкурс творчих робіт «Молодь проти гендерного насильства»

15.11-01.12

2016

м. Дніпро

Кузема О.В.

6

2

6.

Міський конкурс творчих робіт «Святий Наум наведе на ум»

листопад

2016

м. Дніпро

Лутак М.В.

Левченко М.П.

5

2

7.

Міський захід «Запали свічку пам’яті жертв голодомору»

20.11

2016

м. Дніпро

Дунайська Л.М.

5

-

8.

Міський конкурс походів

листопад

2016

м. Дніпро

Карпова Р.Д.

6

1

9.

Міський конкурс «Собори наших душ»

01-04.12

2016

м. Дніпро

Лутак М.В.

Левченко М.П.

6

4

10.

Міські змагання зі спортивного туризму «Рятівник-2016»

03.12

2016

м. Дніпро, СЗШ № 119

Осипенко О.Є.

Русенчик В.Г.

Кондратюк І.В.

24

12

11.

Міський конкурс «Наддніпрянські замальовки»

грудень

2016

м. Дніпро

Левченко М.П.

2

2

12.

Міські особисто-командні змагання з гірського туризму

18.02

2017

м. Дніпро

Русенчик В.Г.

Кондратюк І.В.

8

6

13.

Міський конкурс «Собори наших душ»

24.02

2017

м. Дніпро

Левченко М.П.

Лутак М.В.

4

4

14.

Міські особисто-командні змагання зі спортивного туризму, присвячені пам’яті Ігора Коцаря

18.03

2017

м. Дніпро, СЗШ № 119

Осипенко О.Є.

Русенчик В.Г.

Кондратюк І.В.

Сидоренко О.Ю.

20

8

15.

Міський конкурс «Турнір юних краєзнавців»

29.03

2017

ДЮЦ

Кузема О.В.

5

-

16.

Міські особисто-командні змагання з гірського туризму

7-9.04

2017

м. Дніпро

Русенчик В.Г.

Кондратюк І.В.

10

6

17.

Міські змагання з туристського багатоборства (видів туризму)

15.04

2017

Тунельна балка, ж/м Тополя-І, м. Дніпро

Русенчик В.Г. Кондратюк І.В.

Осипенко О.Є.

Сидоренко О.Ю.

24

12

18.

Міські змагання зі спортивного орієнтування

15.04

2017

Тунельна балка, ж/м Тополя-І, м. Дніпро

Русенчик В.Г. Кондратюк І.В.

Осипенко О.Є.

Сидоренко О.Ю.

24

4

19.

Міські змагання зі спортивного орієнтування «Зелений стадіон»

27.04

2017

м. Дніпро

Русенчик В.С.

Горелова Г.Є.

15

8

20.

Міські змагання зі спортивного орієнтування «Зелений стадіон»

11.05

2017

м. Дніпро

Русенчик В.С.

Горелова Г.Є.

10

8

21.

Міські змагання з пішохідного туризму «Травневі пригоди»

19-21.05

2017

м. Дніпро

Русенчик В.Г.

Кондратюк І.В.

9

4

 

 

 

 

 

243

104